משלוחים בכל הארץ – הזמנות יגיעו תוך 2-11 ימי עסקים 

15% הנחה ומשלוח חינם בקניה מעל 600 ש״ח!

הצהרת זכויות יוצרים

ברוכים הבאים לסקיי קנבס: אמנים, מעצבים, מוכרים וספקים מוזמנים להשתמש בשירותים ובמוצרים שלנו, בכפוף לתנאים ולהגבלות המפורטים להלן.

השימוש שלך בשירותים ובמוצרים שלנו כפוף למדיניות הפרטיות שלנו ולתנאים נוספים, אותם עליך לעיין כדי להבין את המדיניות שלנו.

“תוכן משתמש” מתייחס לכל חומר שהועלה, פורסם או נשלח דרך סקיי קנבס, לרבות תמונות, טקסט, נתונים, סקיצות, שרטוטים, גרפיקה, קבצי הדפסה, או כל חומר אחר שסופק על ידי המשתמש.

משתמשים שהם אמני שירות, מעצבים או ספקים של הדפסת תמונות או אדם המשתמש בשירות ״הדפסה בהזמנה אישית״ חייבים לפעול לפי ההנחיות לתוכן המשתמש.
הפרות חוזרות עלולות לגרום להגבלות שירות מצידנו או לסגירת חשבון או לביטול חשבון המשתמש באתר.

על המשתמשים לכבד את זכויות הקניין הרוחני של אחרים ולהימנע מפרסום תוכן שאינו בעל זכויות היוצרים לגביו, לרבות גרסאות מתוקנות של יצירות המוגנות בזכויות יוצרים או תוכן המפר את זכויותיהם של צדדים שלישיים. על המשתמשים גם להימנע מתוכן המעודד עבירות פליליות, מפר חוקים, מכיל שנאה או גזענות, או מציג סמים לא חוקיים.

משתמשים לא יפרסמו או ישדרו וירוסים, דואר זבל, מזימות פירמידה או תוכן לא מורשה. האתר אינו מהווה פלטפורמה להפצת תוכן אירוטי או למבוגרים בלבד.

בעת פרסום תוכן דרך השירותים והמוצרים שלנו, המשתמשים מעניקים לסקיי קנבס ולשותפיה רישיון בלעדי, מסחרי, עולמי, ללא תמלוגים, בלתי חוזר, משני, תמידי להשתמש, להציג, לערוך, לצייר, לשנות, לשכפל, להפיץ, לאחסן וליצור יצירות נגזרות של התוכן. המשתמש מאשר כי יש לסקיי קנבס את הרשות להשתמש בחומרים אלו כדי לעזור לסקיי קנבס לפעול ולצמוח.
המשתמשים מסכימים לא לטעון להפרת קניין רוחני או זכויות יוצרים או הפרה של זכויות פרסום כלשהן כלפי סקיי קנבס בגין שימוש בתכנים שלהם.
המשתמש מאשר ומסכים לסקיי קנבס להציע ללקוחותיה לרכוש את המוצרים באתר לשימוש פרטי ולשימוש מסחרי.
במידה והמשתמש מעלה יצירה או רישום לסקיי קנבס, אנו בעלי הרשאה להציג אותם לקונים, לשנות גודל או לשפר אותה על מנת שתראה טוב יותר לקונה.
ניתנת ההרשאה לשנות יצירות מאנגלית לעברית על מנת להנגיש את היצירה בצורה הטובה ביותר לגולש עבור לקוחות ישראלים.
האמנים, מעצבים, מוכרים וספרים מאשר ומסכימים לסקיי קנבס להשתמש ביצירותיהם או כל תוכן שלהם לצורך שיווק וקידום באתר, בבלוג, בדף הבית, בפופאפים, ברשתות החבריות, באתר סקיי קנבס כולו, בשלטי חוצות ובכלל אתרי האינטרנט המצואים ברשת ולא תהיה שום טענה או תביעה בנושא זה.   

סקיי קנבס שומרת לעצמה את הזכות לשמור ו/או לחשוף כל תוכן משתמש כנדרש בחוק או לציית לתנאי הסכם זה, להגיב לטענות על הפרת תוכן, או להגן על סקיי קנבס, משתמשיה והציבור הרחב.

על ידי שימוש בשירותי סקיי קנבס, המשתמשים מסכימים לשפות את סקיי קנבס בגין כל תביעה או דרישה משפטית הנובעת ממעשיהם, ומכירים בכך ש-סקיי קנבס לא תהיה אחראית לכל נזק שייגרם משימושם באתר או במוצרים ובשירותיו.

סקיי קנבס שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים באתר האינטרנט שלה, בתנאים וההגבלות ובמדיניות הפרטיות שלה ללא הודעה מוקדמת לפי שיקול דעתה הבלעדי.

במקרה הבלתי סביר שסקיי קנבס תתבע כתוצאה ממעשיך, אתה מסכים להגן עלינו ולשפות אותנו, כלומר תגן על סקיי קנבס ועובדיה מכל תביעה או דרישה משפטית, לרבות שכר טרחת עורך דין. שימוש לרעה בשירותים שלנו מפר את התנאים וההגבלות של חשבונך, שיתוף הפעולה איתנו, כמו גם את הקניין הרוחני וזכויות היוצרים של צדדים שלישיים. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לטפל בהגנה המשפטית שלנו כראות עינינו, ועליכם לשתף איתנו פעולה.

אתה מאשר ומסכים שאיננו אחראים לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש שלך באתר, בשירותים ובמוצרים שלנו, לרבות אובדן הכנסה, רווחים או הפסדים, בין אם היינו מודעים לנזקים אלו ובין אם לאו.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את האתר, תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות שלנו ללא הודעה מוקדמת ולפי שיקול דעתנו. אתה אחראי לעיין בתנאי השימוש בכל פעם שאתה מבקר באתר, והמשך השימוש שלך באתר מרמז על הסכמתך המלאה לכל שינוי בתנאי השימוש ובתקנון האתר.

הצהרת זכויות יוצרים עודכנה לאחרונה בתאריך 1/03/2023.

 

הצטרפו למשפחה
ותהנו מ- 10% הנחה

תקבלו קופון הנחה מיידי לשימוש באתר.

פרוטוקול אבטחה מתקדם

הפרטים האיישים שלך מאובטחים באמצעות פרוטוקול אבטחה מתקדם SSL, פרטי כרטיס האשראי מועברים ישירות לחברת הסליקה ואינם נשמרים אצלנו.
לצפיה במדיניות פרטיות

שירות לקוחות ותמיכה מיידית

לשירותכם שירות לקוחות ותמיכה טכנית לפני ואחרי הקניה!
תרגישו חופשי לשאול שאלה או לבקש עזרה :)
זמינים בשבילכם בווטסאפ במספר 050-646-4096

או פשוט בלחיצה כאן

מדיניות משלוחים

SkyCanvas עובדים בשיתוף פעולה עם מס׳ חברות שליחויות  ואתם מקבלים את המוצרים עם שליח עד הבית בין 2-11 ימי עסקים.

במקרים של איזורים מוחרגים המשלוח עלול להגיע עד ל 14 ימי עסקים.

לצפייה בכל האיזורים החריגים

Open chat
היי, לכל עזרה או שאלה אנחנו כאן :)
היי,
לכל עזרה או שאלה אנחנו כאן :)
לחץ על התחל שיחה
Powered by